Ahli Pengurusan Fakulti | FAKULTI PERUBATAN VETERINAR
» MENGENAI KAMI » PENGURUSAN FAKULTI » Ahli Pengurusan Fakulti

Ahli Pengurusan Fakulti

 

 

DEKAN

 
 




PROFESOR DATO' DR. MOHD HAIR BEJO
Dekan
Fakulti Perubatan Veterinar

 : mdhair@upm.edu.my
 : + 603 - 9769 3888
 

 
 

 TIMBALAN DEKAN





PROFESOR DR SITI SURI ARSHAD
Timbalan Dekan 
Akademik dan Hal Ehwal Pelajar
 :  suri@upm.edu.my
 +603 - 9769 3884

PROFESOR DR. JALILA ABU
Timbalan
Dekan (Memangku)
Hospital 
 :  jalila@upm.edu.my
 : + 603 - 9769  3942

PROFESOR DR ZUNITA ZAKARIA
Timbalan Dekan
Penyelidikan & Pengajian Siswazah
 : zunita@upm.edu.my
 +603 - 9769 3881 

 

 

 KETUA JABATAN





Profesor Dr. Goh Yong Meng
Ketua Jabatan

Sains Pra Klinikal Veterinar
  :  ymgoh@upm.edu.my
  : + 603 - 9769  3402

Profesor Madya Dr. Hazilawati Hamzah
Ketua Jabatan
Patologi & Mikrobiologi Veterinar
  : hazilawati@upm.edu.my
  : + 603 - 9769  3442

Profesor Dr. Jalila Abu
Ketua Jabatan
Pengajian Klinikal Veterinar 
 :  jalila@upm.edu.my
 +603 - 9769 3902

 


 


 


Profesor Madya Dr. Chen Hui Cheng
Ketua Jabatan
Perubatan & Pembedahan 
Haiwan Kesayangan

chen@upm.edu.my
: + 603 - 9769  3939

Dr. Siti Zubaidah Ramanoon
Ketua Jabatan
Perubatan dan Pembedahan 
Haiwan Ladang dan Eksotik

sramanoon@upm.edu.my
: + 603 - 9769  3900

 

Profesor Dr. Latiffah Hassan
Ketua Jabatan
Diagnosis Makmal Veterinar
 
 :  latiffah@upm.edu.my
 : + 603 - 9769  3400

     

PENOLONG PENDAFTAR





  

 

Encik Ludinata Misnun
Ketua Penolong Pendaftar
ludinata@upm.edu.my
: +603 - 9769 3999 

 




En. Nor Azlan Mohammed
Penolong Pendaftar Kanan
:  +603 - 9769 3943
 nam@upm.my

 

Puan Rita Bajat
Penolong Pendaftar Kanan
: +603 - 9769 3883 
b_rita@upm.edu.my

 

En. Muhammad Akees Abu Mansor
Penolong Pendaftar
: +603 - 9769 3834 
akees@upm.edu.my

 

 

 

 

Kemaskini:: 07/08/2019 [mjamil]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI PERUBATAN VETERINAR
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
+603 9769 3800
+603 9769 1971
B1566186420