Organization Chart 2019 | FACULTY OF VETERINARY MEDICINE
» ABOUT US » CORPORATE INFORMATION » Organization Chart 2019

Organization Chart 2019

 

 

DEKAN

 
 



PROFESOR DATO' DR. MOHD HAIR BEJO
Dekan Fakulti Perubatan Veterinar
 : mdhair@upm.edu.my
 : + 603 - 9769 3888
 

 
 

 TIMBALAN DEKAN





PROFESOR DR JALILA ABU
Timbalan Dekan 
Hospital
 :  jalila@upm.edu.my
 +603 - 9769 3942

PROFESOR MADYA DR HAZILAWATI HAMZAH
Timbalan Dekan 
Akademik dan Hal Ehwal Pelajar
  : hazilawati@upm.edu.my
  : + 603 - 9769  3884

PROFESOR DR ZUNITA ZAKARIA
Timbalan Dekan
Penyelidikan & Pengajian Siswazah
 : zunita@upm.edu.my
 +603 - 9769 3881 

 

 

 KETUA JABATAN





Profesor Madya Dr Arifah Abd Kadir
Ketua Jabatan

Sains Pra Klinikal Veterinar
  :  arifah@upm.edu.my
  : Telefon : +603 - 9769 3403 

Profesor Madya Dr. Hazilawati Hamzah
Ketua Jabatan
Patologi & Mikrobiologi Veterinar
  : hazilawati@upm.edu.my
  : + 603 - 9769  3442

Profesor Madya Dr Lau Seng Fong
Ketua Jabatan
Pengajian Klinikal Veterinar 
 :   lausengfong@upm.edu.my
 +603 - 9769 3902

 


 


 


Profesor Madya Dr. Chen Hui Cheng
Ketua Jabatan
Perubatan & Pembedahan 
Haiwan Kesayangan

chen@upm.edu.my
: + 603 - 9769  3939

Profesor Madya Dr Nurul hayah Khairuddin
Ketua Jabatan
Perubatan dan Pembedahan 
Haiwan Ladang dan Eksotik

nurulhayah@upm.edu.my
: + 603 - 9769  3928

 

Profesor Dr. Latiffah Hassan
Ketua Jabatan
Diagnosis Makmal Veterinar
 
 :  latiffah@upm.edu.my
 : + 603 - 9769  3400

     

PENOLONG PENDAFTAR





  

Encik Ludinata Misnun
Ketua Penolong Pendaftar
ludinata@upm.edu.my
: +603 - 9769 3999 

 




En. Nor Azlan Mohammed
Penolong Pendaftar Kanan
:  +603 - 9769 3943
 nam@upm.my

 

Puan Rita Bajat
Penolong Pendaftar Kanan
: +603 - 9769 3883 
b_rita@upm.edu.my

 

En. Muhammad Akees Abu Mansor
Penolong Pendaftar
: +603 - 9769 3834 
akees@upm.edu.my

 

 

 

 

Updated:: 16/10/2019 [mjamil]

MEDIA SHARING

FACULTY OF VETERINARY MEDICINE
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
+603 9769 3800
+603 9769 1971
C1573728290