Faculty Management Members | FACULTY OF VETERINARY MEDICINE
» ABOUT US » FACULTY MANAGEMENT » Faculty Management Members

Faculty Management Members

 


 

AHLI PENGURUSAN FAKULTI

 

 
 

  DEKAN  

 
 



Profesor Dato' Dr. Mohd Hair Bejo
Dekan Fakulti Perubatan Veterinar
 : mdhair@upm.edu.my
 : + 603-8609 3888
 

 
 

 TIMBALAN DEKAN


Profesor Dr. Siti Suri Arshad
Timbalan Dekan Akademik dan Hal Ehwal Pelajar
 :  suri@upm.edu.my
 : +603 - 8609 3461

Profesor Dr. Abd Wahid Haron
Timbalan Dekan Hospital 
 :  wahidh@upm.edu.my
 : 
+603 8609 3941

Profesor Madya Dr. Zunita Zakaria
Timbalan DekanPenyelidikan & Pengajian Siswazah
 : zunita@upm.edu.my
 : +603 - 8609 3463 

 

 

 KETUA JABATAN



Profesor Dr. Goh Yong Meng
Ketua Jabatan Sains Pra Klinikal Veterinar
  :  ymgoh@upm.edu.my
  : +603 8609 3401

 Profesor Madya Dr. Hazilawati Hamzah
Ketua Jabatan Patologi & Mikrobiologi Veterinar
  : hazilawati@upm.edu.my
  : +603 8609 3441 / 3447 

Profesor Madya Dr. Jalila Abu
Pengajian Klinikal Veterinar 
 :  jalila@upm.edu.my
 : +603 - 8609 3901

 

 

 

Profesor Madya Dr. Chen Hui Cheng
Ketua Jabatan Perubatan & Pembedahan 
Haiwan Kesayangan

chen@upm.edu.my
: + 603 8609 3911

Dr. Siti Zubaidah Ramanoon
Ketua Jabatan Perubatan dan Pembedahan 
Haiwan Ladang dan Eksotik

sramanoon@upm.edu.my
: + 603 8609 3915

 

Profesor Dr. Latiffah Hassan
Ketua Jabatan Diagnosis Makmal Veterinar 
 :  latiffah@upm.edu.my
 : + 603-8609 3472

     

PENOLONG PENDAFTAR





  

 

Encik Ludinata Misnun
Ketua Penolong Pendaftar
ludinata@upm.edu.my
: +603 - 8609 3999 

 




En. Nor Azlan Mohammed
Penolong Pendaftar Kanan
:  +603 - 8609 3943
 nam@upm.my

 

Puan Rita Bajat
Penolong Pendaftar Kanan
: +603 - 8609 3883 
b_rita@upm.edu.my

 

En. Muhammad Akees Abu Mansor
Penolong Pendaftar
: +603 - 8609 3834 
akees@upm.edu.my

 

 

 

 

Updated:: 14/01/2019 [mjamil]

MEDIA SHARING

FACULTY OF VETERINARY MEDICINE
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
+603 8609 3896
03 8609 1971
B1553458813